Skip to main content
Smoke Kind

KIND — Gary Payton — Minis — 28 Grams — Hybrid — 1 oz

FlowerHybridGary Payton

$2.14per gram

$60.00 product total for 1 oz; shipping calculated by vendor; before tax

Linked report: 17.5% THCa

Excelbis Labs, test date not stated

A linked report does not confirm the batch currently for sale.

29% below the $3.03/g median of 21 stores' smalls, minis, micros and popcorn, 20–40 g. The middle half run $2.32–$4.46/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 21 stores' smalls, minis, micros and popcorn at 20–40 g (303 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes full-size flower; trim, shake and ground flower; infused flower; bulk listings (100 g and up); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Gary Payton
$7.30/g median across 15 listings at 7 stores, middle half $5.93–$9.99/g

TerpSeek does not sell this product. Opens Smoke Kind in a new tab. Price and stock can change. The vendor site may ask you to confirm your age or show a popup before the product.

Share on X
Price checked
Today
Stock
In stock at last check
Lab
Excelbis LabsProduct report; current batch not confirmed · Test date not stated

TerpSeek does not sell this. Opens the vendor in a new tab. The vendor site may ask you to confirm your age or show a popup before the product.

View $60.00 at Smoke Kind

What this listing is

Flower grade
Minis · from the listing title
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated

Lab results

Tested by
Excelbis Labs
Test date
not stated
Source document
View the COA ↗

Product report; current batch not confirmed. This listing links its own report, but no batch identifier ties it to the units on sale today.

Cannabinoids

THCa
17.46%
Total THC
15.59%
CBD
1.82%

Gary Payton at other stores

$5.71–$9.29 per gramEvery Gary Payton listing
  1. Bloomz HempTHCA Flower – 28g, Flavor: Gary Payton$159.99$5.71/g
  2. Black Tie CBDGARY PAYTON (INDOOR) THCA Flower – 1 oz$174.99$6.17/g
  3. Mr Hemp FlowerGary Payton THCa Flower (Hybrid) – 14g$110.00$7.86/g
  4. Carolina Hemp CafeGary Payton THCA Flower | Top Shelf – 1 oz$260.00$9.29/g
How this comparison was built

4 flower listings · 14g–28.3g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.

More from Smoke Kind

More flower listings