Skip to main content
Secret Nature CBD

Animal Runtz THCA — Wholesale — 14g

FlowerHybridRuntz

$12.86per gram

$180.00 product total for 14g; shipping calculated by vendor; before tax

No comparable-market benchmark yet: fewer than 5 stores sell bulk flower, wholesale.

Last 30 days
Steady at $180.00 for 30 days, 42 price checks
Runtz
$5.82/g median across 18 listings at 10 stores, middle half $2.66–$9.81/g
Share on X

Opens Secret Nature CBD in a new tab. Price and stock can change. Affiliate link; rankings are unaffected.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Flower grade
Full size · inferred from the listing, not stated
Purchase scale
Wholesale · from the listing title

Price history

Tracked since Aug 9, 202684 checksNow $180.00
$49$115$180Aug 9Aug 22Sep 2Sep 12Sep 28

Runtz at other stores

$3.94–$7.14 per gramEvery Runtz listing
  1. Holy City FarmsRimy Runtz – 16 gr$62.96$3.94/g
  2. Cheef BotanicalsRuntz THCa Flower – 28 Grams (Ounce) – Runtz – Individual$199.95$7.14/g
How this comparison was built

2 flower listings · 16g–28g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.