Skip to main content
Lit Farms

Obama Runtz THCA Flower — Supreme — 1 oz

FlowerHybridObama Runtz

$3.57per gram

$99.99 product total for 1 oz; shipping calculated by vendor; before tax

Linked report: 22.3% THCa

Badger Labs, tested 15 months ago

A linked report does not confirm the batch currently for sale.

No comparable-market benchmark: this listing's form could not be established from the listing, so it is not compared with a category it may not belong to.

Obama Runtz
$6.96/g median across 9 listings at 5 stores, middle half $5.08–$7.14/g
Share on X

Opens Lit Farms in a new tab. Price and stock can change. Affiliate link; rankings are unaffected.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
Badger LabsProduct report; current batch not confirmed · Tested over a year ago

What this listing is

Flower grade
Not stated by the listing · not stated
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated

Lab results

Tested by
Badger Labs
Test date
Jul 3, 2025, over a year old
Source document
View the COA ↗

Product report; current batch not confirmed. This listing links its own report, but no batch identifier ties it to the units on sale today.

Cannabinoids

THCa
22.29%
Total THC
19.71%

Price history

Tracked since Sep 11, 20262 checksNow $99.99
$100$110$120Sep 11Sep 28

Obama Runtz at other stores

$4.46–$8.93 per gramEvery Obama Runtz listing
  1. Smoke KindBoutique Exotics Minis - Obama Runtz - 28 Grams - Hybrid$125.00$4.46/g
  2. Elevated Hemp CoObama Runtz THCA Hemp Flower - Top Shelf – 28 Grams (a zip)$199.99$7.14/g
  3. Super Greens HempObama Runtz THCA Flower – 1 oz$250.00$8.93/g
How this comparison was built

3 flower listings · 28g–28g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.