Wholesale Type 1 THCA Flower Collection — Multi-Strain Selection — Gary Payton (Hybrid) — 33.49% THCA — Main Terpene: Caryophyllene — 1 lb
$1609.00listed
$1609.00 product total for 1 lb; shipping calculated by vendor; before tax
Marked down from $5760.00, 72% lower
- Gary Payton
- $7.30/g median across 15 listings at 7 stores, middle half $5.93–$9.99/g
TerpSeek does not sell this product. Opens Carolina Hemp Cafe in a new tab. Price and stock can change. The vendor site may ask you to confirm your age or show a popup before the product. No lab report is linked for this listing.
- Price checked
- Today
- Stock
- In stock at last check
- Lab
- No COA found
TerpSeek does not sell this. Opens the vendor in a new tab. The vendor site may ask you to confirm your age or show a popup before the product.
What this listing is
- Flower grade
- Not stated by the listing · not stated
Gary Payton at other stores
- Smoke KindKIND - Gary Payton - Minis - 28 Grams - Hybrid – 1 oz$60.00$2.14/g
- Bloomz HempTHCA Flower – 28g, Flavor: Gary Payton$159.99$5.71/g
- Black Tie CBDGARY PAYTON (INDOOR) THCA Flower – 1 oz$174.99$6.17/g
- Mr Hemp FlowerGary Payton THCa Flower (Hybrid) – 14g$110.00$7.86/g
How this comparison was built
4 flower listings · 14g–28.3g · checked within 3 days.
Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.







