Skip to main content
Call Me THCa

Exotic — 808 Cookies Hydro — THCa 28.439% : Terpenes 1.660% — Indica

FlowerHybridCookies

$12.99listed

$12.99 product total; shipping calculated by vendor; before tax

Cookies
$5.86/g median across 23 listings at 8 stores, middle half $4.64–$9.57/g
Share on X

Opens Call Me THCa in a new tab. Price and stock can change. Affiliate link; rankings are unaffected.

Price checked
1 day ago
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Flower grade
Full size · inferred from the listing, not stated
Growing system
Hydroponic · from the listing title
Tier, as listed
Exotic · from the listing title

Cookies at other stores

$1.96–$7.86 per gramEvery Cookies listing
  1. BioWellnessXTHCa Flower Clearance | Cheap $50/Oz Deals – 28 grams, Strain: A/AA | Cookies B-Buds (Indica)$55.00$1.96/g
  2. Super Greens HempGarlic Cookies THCA Flower | 28 Grams – 1 oz$60.00$2.14/g
  3. Smoke KindGood Day - Garlic Cookies - 14 Grams - Indica$78.00$5.57/g
  4. Lucky ElkGarlic Cookies · Greenhouse THCa Flower – 1 oz$220.00$7.86/g
How this comparison was built

4 flower listings · 14g–28g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.