Strawberry Cough Strain, 24.5% THCa Flower — 1 oz
$6.25per gram
$175.00 product total for 1 oz; shipping calculated by vendor; before tax
Linked report: 9.0% THCa
Badger Labs, tested 4 months ago
A linked report does not confirm the batch currently for sale.
7% below the $6.71/g median of 39 stores' full-size flower, 20–40 g. The middle half run $4.71–$7.80/g. How the index is built
How this comparison was built
Compared with 39 stores' full-size flower at 20–40 g (580 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.
Excludes smalls, minis, micros and popcorn; trim, shake and ground flower; infused flower; bulk listings (100 g and up); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.
- Strawberry Cough
- $5.71/g median across 7 listings at 5 stores, middle half $2.41–$8.57/g
Opens Ounce Of Hope in a new tab. Price and stock can change.
- Price checked
- Today
- Stock
- In stock at vendor
- Lab
- Badger LabsProduct report; current batch not confirmed · Tested 125 days ago
What this listing is
- Flower grade
- Full size · inferred from the listing, not stated
- Purchase scale
- Personal retail · inferred from the listing, not stated
Lab results
- Tested by
- Badger Labs
- Test date
- May 27, 2026
- Source document
- View the COA ↗
Product report; current batch not confirmed. This listing links its own report, but no batch identifier ties it to the units on sale today.
Cannabinoids
Price history
No package-price changes in the recorded history.
Strawberry Cough at other stores
- THCA Small BudsStrawberry Cough THCA Flower – 1 oz$49.99$1.79/g
- Smoke KindStrawberry Cough - Minis - 28 Grams - Sativa$55.00$1.96/g
- Super Greens HempStrawberry Cough THCa Flower – 1 oz$250.00$8.93/g
How this comparison was built
3 flower listings · 28g–28g · checked within 3 days.
Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.







