THCA BUBBLE HASH — 2G — Crunch Berries
$8.99per gram
$17.98 product total for 2g; shipping calculated by vendor; before tax
No comparable-market benchmark yet: fewer than 5 stores sell bubble hash, 1.5–3 g.
- Last 30 days
- At its 30-day low. $17.98–$44.95 observed, 7 price checks
Opens The Hemp Doctor in a new tab. Price and stock can change.
- Price checked
- Today
- Stock
- In stock at vendor
- Lab
- No COA found
What this listing is
- Purchase scale
- Personal retail · inferred from the listing, not stated
- Concentrate type
- Bubble hash · from the listing title
Price history
Tracked since Jul 25, 202612 checksNow $17.98
More from The Hemp Doctor
The Hemp DoctorChecked today
PHUK'D UP | THCA SUGAR DIAMOND INFUSED PRE-ROLLS | 2-PACK – Trainwreck$2.00/g$5.99 · 3g
The Hemp DoctorChecked today
1376MG THCA SUGAR DIAMOND SAUCE | 2G – Wedding Crasher$24.98/g$49.95 · 2g







