Skip to main content
Flow Gardens

Dark Rainbow

FlowerHybridRainbow

$10.00per gram

$35.00 product total for 3.5g; shipping calculated by vendor; before tax

No comparable-market benchmark: this listing's form could not be established from the listing, so it is not compared with a category it may not belong to.

Rainbow
$5.71/g median across 16 listings at 9 stores, middle half $4.57–$8.61/g
Share on X

Opens Flow Gardens in a new tab. Price and stock can change. Affiliate link; rankings are unaffected.

Price checked
2 days ago
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

Also listed as

  • 3.5g (1/8 oz)$35.00
  • 7g (1/4 oz)$65.00
  • 28g (1 oz)$200.00

What this listing is

Flower grade
Not stated by the listing · not stated

Rainbow at other stores

$5.71–$10.00 per gramEvery Rainbow listing
  1. Lit FarmsRainbow Runtz THCA Flower$19.99$5.71/g
  2. Bloomz HempTHCA Flower – 7g, Flavor: Rainbow Gas$51.99$7.43/g
  3. Super Greens HempRainbow Inferno THCA Flower – 7g$70.00$10.00/g
How this comparison was built

3 flower listings · 3.5g–7g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.