Blue Dream Pre-Roll
$10.00listed
$10.00 product total; shipping calculated by vendor; before tax
Opens Flow Gardens in a new tab. Price and stock can change. Affiliate link; rankings are unaffected.
- Price checked
- 2 days ago
- Stock
- In stock at vendor
- Lab
- No COA found
Also listed as
- Blue Dream$10.00
What this listing is
- Purchase scale
- Personal retail · inferred from the listing, not stated
Blue Dream at other stores
$2.50–$9.97 per gramEvery Blue Dream listing
- SnapDragon HempTHCA 1 Gram Pre-Roll 2-Packs – Blue Dream 1 Gram 2-Pack$5.00$2.50/g
- Canvast Supply CoBasics Sativa THCa Hemp Pre Roll - Blue Dream$9.89$6.59/g
- Viia HempBlue Dream 2x THCA Pre Rolls - 2.6g – 1 Pack$22.00$8.46/g
- The Hemp DoctorTHCA SUGAR DIAMOND CAVIAR BLUNTS | 2G – Blue Dream$19.95$9.97/g
How this comparison was built
4 pre-roll listings · 1.5g–2.6g · checked within 3 days.
Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.
More from Flow Gardens
More pre rolls listings
TweedlefarmsChecked today
Relax Pre-Roll 7-Pack • 3.5gr • 20.8% Total Cannabinoids$6.86/g$24.00 · 3.5g
SnapDragon HempChecked today
THCA 1 Gram Pre-Roll 2-Packs – Rainbow Sherbert #11 1 Gram 2-Pack$5.00/g$10.00 · 2g







