Skip to main content
SnapDragon Hemp

THCA 1 Gram Pre-Roll 2-Packs — Blue Dream 1 Gram 2-Pack

Pre RollsHybridBlue Dream

$2.50per gram

$5.00 product total for 2g; shipping calculated by vendor; before tax

73% below the $9.41/g median of 18 stores' pre-rolls, 1.5–3 g. The middle half run $6.61–$10.00/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 18 stores' pre-rolls at 1.5–3 g (75 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes other product forms; out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Share on X

Opens SnapDragon Hemp in a new tab. Price and stock can change. Affiliate link; rankings are unaffected.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Purchase scale
Multi pack · from the listing title

Blue Dream at other stores

$6.59–$10.00 per gramEvery Blue Dream listing
  1. Canvast Supply CoBasics Sativa THCa Hemp Pre Roll - Blue Dream$9.89$6.59/g
  2. Viia HempBlue Dream 2x THCA Pre Rolls - 2.6g – 1 Pack$22.00$8.46/g
  3. The Hemp DoctorTHCA SUGAR DIAMOND CAVIAR BLUNTS | 2G – Blue Dream$19.95$9.97/g
  4. Flow GardensBlue Dream Pre-Roll$10.00$10.00/g
How this comparison was built

4 pre-roll listings · 1g–2.6g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.