THCA Pre-Roll — Gelato
$44.95listed
$44.95 product total; shipping calculated by vendor; before tax
Potency report only: 34.0% THCa
No lab report is linked for this listing
- Price checked
- 1 day ago
- Stock
- In stock at vendor
- Lab
- Potency report onlyValues read, but no report names this listing · Test date not stated
Lab results
- Tested by
- PharmLabs
- Test date
- not stated
Potency report only. These values were read, but no report names this listing, so they are not shown as batch-specific.
Cannabinoids
THCa
34.05%
Total THC
30.02%
CBD
3.35%
Gelato at other stores
$9.99–$11.43 per gramEvery Gelato listing
- BaysmokesMini THCa Prerolls .5g 2 Count – 2 Count – Blue Cherry Gelato$9.99$9.99/g
- The Hemp DoctorTHCA PRE-ROLLS | 1.25G – Gelato$12.95$10.36/g
- Cheef BotanicalsGelato THCA Pre-Rolls – Hybrid (5-Pack | 3.5g)$40.00$11.43/g
How this comparison was built
3 pre-roll listings · 1g–3.5g · checked within 3 days.
Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.
More from Budpop
More pre rolls listings
TweedlefarmsChecked today
Relax Pre-Roll 7-Pack • 3.5gr • 20.8% Total Cannabinoids$6.86/g$24.00 · 3.5g
SnapDragon HempChecked today
THCA 1 Gram Pre-Roll 2-Packs – Rainbow Sherbert #11 1 Gram 2-Pack$5.00/g$10.00 · 2g







