Skip to main content
Crysp

Blowin' Biscotti — THCa Flower — Tier 1 — 14g

FlowerHybridBiscotti

$6.14per gram

$85.99 product total for 14g; shipping calculated by vendor; before tax

14% below the $7.14/g median of 30 stores' full-size flower, 10–20 g. The middle half run $5.66–$9.26/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 30 stores' full-size flower at 10–20 g (395 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes smalls, minis, micros and popcorn; trim, shake and ground flower; infused flower; bulk listings (100 g and up); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Last 30 days
At its 30-day low. $85.99–$114.99 observed, 4 price checks
Biscotti
$3.75/g median across 13 listings at 7 stores, middle half $2.23–$6.16/g
Share on X

Opens Crysp in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Flower grade
Full size · inferred from the listing, not stated
Cultivation
Indoor · from the description, low confidence
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated

Price history

Tracked since Sep 10, 20264 checksNow $85.99
$86$100$115Sep 10Sep 22

Biscotti at other stores

$2.14–$6.49 per gramEvery Biscotti listing
  1. Smoke KindLemon Cherry Biscotti - Minis - 28 Grams - Hybrid$60.00$2.14/g
  2. Bloomz HempTHCA Flower – 28g, Flavor: Biscotti$159.99$5.71/g
  3. Fern Valley FarmsGrape Biscotti | THCA Flower (Indoor) – 7g$46.00$6.49/g
How this comparison was built

3 flower listings · 7.1g–28g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.