Skip to main content
Smoke Kind

Lemon Cherry Biscotti — Minis — 28 Grams — Hybrid

FlowerHybridBiscotti

$2.14per gram

$60.00 product total for 1 oz; shipping calculated by vendor; before tax

Linked report: 16.6% THCa

Reported on the linked COA, lab not identified

A linked report does not confirm the batch currently for sale.

24% below the $2.83/g median of 20 stores' smalls, minis, micros and popcorn, 20–40 g. The middle half run $2.04–$4.30/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 20 stores' smalls, minis, micros and popcorn at 20–40 g (281 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes full-size flower; trim, shake and ground flower; infused flower; bulk listings (100 g and up); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Biscotti
$3.75/g median across 13 listings at 7 stores, middle half $2.23–$6.16/g
Share on X

Opens Smoke Kind in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
1 day ago
Stock
In stock at vendor
Lab
Lab not identifiedProduct report; current batch not confirmed · Test date not stated

What this listing is

Flower grade
Minis · from the listing title
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated

Lab results

Tested by
a lab we could not verify
Test date
not stated
Source document
View the COA ↗

Product report; current batch not confirmed. This listing links its own report, but no batch identifier ties it to the units on sale today.

Cannabinoids

THCa
16.56%
Total THC
14.77%
CBD
1.90%

Price history

Tracked since Sep 15, 20262 checksNow $60.00

No package-price changes in the recorded history.

Biscotti at other stores

$5.08–$5.71 per gramEvery Biscotti listing
  1. Fern Valley FarmsGrape Biscotti | THCA Flower (Indoor) – 1 oz$144.00$5.08/g
  2. Bloomz HempTHCA Flower – 28g, Flavor: Biscotti$159.99$5.71/g
  3. CryspBlowin' Biscotti | THCa Flower | Tier 1 – 1 oz$159.99$5.71/g
How this comparison was built

3 flower listings · 28g–28.3g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.