Skip to main content

Strain profile

Biscotti

Breeder
Unknown Breeder
Biscotti flower
Type
Hybrid
Average THCa
17.6%

Biscotti from the vendors

Biscotti — Plain JaneBiscotti — Lit FarmsBiscotti — Smoke KindBiscotti — Plain JaneBiscotti — Smoke KindBiscotti — Smoke KindBiscotti — Smoke KindBiscotti — Smoke KindBiscotti — UtoyaBiscotti — Fern Valley FarmsBiscotti — Bloomz HempBiscotti — Crysp

Lab Data Summary

Aggregated from third-party COA tests across products

6 COA documents
Average THCa17.6%Non-psychoactive precursor to THC. Found in raw hemp flower.

Structured values were readable for 6 listings. Numeric averages use 7 non-quarantined potency samples. Individual batches may vary. Always review the full COA before purchasing.

Offers

Where to find Biscotti

Open full market search
Store-balanced median$5.08/g
Best current $/g$0.97/gPlain Jane81% below median
Typical store range$1.65–$5.71/g
Stores compared9

Market stats give each store one vote after collapsing its weight variants and duplicate product families.

Store & productAvailable weightsPrice / gramStarting priceStore link
Plain JaneBiscotti (Light Deprivation) – Bulk THCA Flower – ()
1 LB$0.97–$2.21/g$441.00–$1003.50
Lit FarmsBiscotti Kush THCA Flower – Essential – (Smalls)
28G$1.25/g$34.99
Smoke KindWhite Biscotti - Bulk - Indica – 1/ (Discounts Do not Apply)
1/2 · 14 G · 28 G$1.65–$3.21/g$35.00–$375.00
UtoyaBiscotti Sherb THCA Flower | Value Indica
112G$3.75/g$419.99
Fern Valley FarmsGrape Biscotti | THCA Flower (Indoor)
1/4 · 1/2 · 1 OZ$5.08–$6.49/g$46.00–$144.00
Bloomz HempTHCA Flower – , Flavor: Biscotti
3.5G · 7G · 28G$5.71–$8.00/g$27.99–$159.99
CryspBlowin' Biscotti | THCa Flower | Tier 1
3.5 G · 7 G · 14 G$5.71–$7.71/g$26.99–$159.99
Cheech And ChongsBlazers GMO + Biscotti Premium THCa Prerolls (2, TW)
2G$6.50/g$12.99
Oregon Hemp FlowerBiscotti 94.67% THCa Crumble Dab Wax
3G$11.66/g$34.99
Rosslyn1000mg Distillate – Biscotti
1 option—$12.00

Available products