Skip to main content
Baysmokes

Strawberry shortcake Live Resin THCa Diamonds — 2g

ConcentratesHybridStrawberry Shortcake

$20.00per gram

$39.99 product total for 2g; shipping calculated by vendor; before tax

At the median for 6 stores' live resin, 1.5–3 g. The middle half run $18.13–$20.00/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 6 stores' live resin at 1.5–3 g (38 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes other concentrate types (flower rosin, badder, …); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Share on X

Opens Baysmokes in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated
Concentrate type
Live resin · from the listing title

Strawberry Shortcake at other stores

$17.50–$17.50 per gramEvery Strawberry Shortcake listing
  1. Dream4delivery2G Venera Ice Diamonds Edition – Strawberry Shortcake$35.00$17.50/g
How this comparison was built

1 concentrate listing · 2g–2g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.