Blue Runtz THCA — Wholesale — 14g
$12.86per gram
$180.00 product total for 14g; shipping calculated by vendor; before tax
No comparable-market benchmark yet: fewer than 5 stores sell bulk flower, wholesale.
- Last 30 days
- Steady at $180.00 for 30 days, 31 price checks
- Runtz
- $5.71/g median across 18 listings at 10 stores, middle half $2.66–$9.81/g
Opens Secret Nature CBD in a new tab. Price and stock can change. Affiliate link; rankings are unaffected.
- Price checked
- Today
- Stock
- In stock at vendor
- Lab
- No COA found
What this listing is
- Flower grade
- Full size · inferred from the listing, not stated
- Purchase scale
- Wholesale · from the listing title
Price history
No package-price changes in the recorded history.
Runtz at other stores
- Holy City FarmsRimy Runtz – 16 gr$62.96$3.94/g
- Cheef BotanicalsRuntz THCa Flower – 28 Grams (Ounce) – Runtz – Individual$199.95$7.14/g
How this comparison was built
2 flower listings · 16g–28g · checked within 3 days.
Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.







