Skip to main content
Crysp

Sour Runtz — Cold Cure — Tier 1 — 4g

ConcentratesHybridRuntz

$46.25per gram

$184.99 product total for 4g; shipping calculated by vendor; before tax

No comparable-market benchmark yet: fewer than 5 stores sell cold cure rosin, 3–5 g.

Runtz
$25.00/g median across 11 listings at 7 stores, middle half $17.50–$33.16/g
Share on X

Opens Crysp in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated
Concentrate type
Cold cure rosin · from the listing title

Price history

Tracked since Sep 6, 20262 checksNow $184.99

No package-price changes in the recorded history.

Runtz at other stores

$10.00–$36.67 per gramEvery Runtz listing
  1. RosslynJungle Runtz (Live Resin Badder) – 5g$50.00$10.00/g
  2. Southern Harvest HempOil Reserve - 🔥Live Resin🔥 DROP - 4 new strains! – 5g Grape Pop (live resin)$49.99$10.00/g
  3. Super Greens HempTHCa Sugar Diamonds – 3.5 G – Runtz$50.00$14.29/g
  4. CannaCuredRuntz Layer Cake THCA Rosin – 3g$110.00$36.67/g
How this comparison was built

4 concentrate listings · 3g–5g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.