Skip to main content
Crysp

Blowin' Biscotti — THCa Flower — Tier 1 — 1 oz

FlowerHybridBiscotti

$5.71per gram

$159.99 product total for 1 oz; shipping calculated by vendor; before tax

15% below the $6.71/g median of 39 stores' full-size flower, 20–40 g. The middle half run $4.71–$7.80/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 39 stores' full-size flower at 20–40 g (578 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes smalls, minis, micros and popcorn; trim, shake and ground flower; infused flower; bulk listings (100 g and up); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Last 30 days
At its 30-day low. $159.99–$184.99 observed, 4 price checks
Biscotti
$3.75/g median across 13 listings at 7 stores, middle half $2.23–$6.16/g
Share on X

Opens Crysp in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Flower grade
Full size · inferred from the listing, not stated
Cultivation
Indoor · from the description, low confidence
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated

Price history

Tracked since Sep 10, 20264 checksNow $159.99
$160$172$185Sep 10Sep 22

Biscotti at other stores

$2.14–$5.71 per gramEvery Biscotti listing
  1. Smoke KindLemon Cherry Biscotti - Minis - 28 Grams - Hybrid$60.00$2.14/g
  2. Fern Valley FarmsGrape Biscotti | THCA Flower (Indoor) – 1 oz$144.00$5.08/g
  3. Bloomz HempTHCA Flower – 28g, Flavor: Biscotti$159.99$5.71/g
How this comparison was built

3 flower listings · 28g–28.3g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.