THCa Live Rosin — 3.5 G — Canal St Runtz
$57.14per gram
$200.00 product total for 3.5g; shipping calculated by vendor; before tax
No comparable-market benchmark yet: fewer than 5 stores sell live rosin, 3–5 g.
- Last 30 days
- Steady at $200.00 for 30 days, 6 price checks
- Runtz
- $25.00/g median across 11 listings at 7 stores, middle half $17.50–$33.16/g
Opens Super Greens Hemp in a new tab. Price and stock can change.
- Price checked
- Today
- Stock
- In stock at vendor
- Lab
- No COA found
What this listing is
- Tier, as listed
- Budget · from vendor data
- Purchase scale
- Personal retail · inferred from the listing, not stated
- Concentrate type
- Live rosin · from the listing title
Price history
No package-price changes in the recorded history.
Runtz at other stores
- RosslynJungle Runtz (Live Resin Badder) – 5g$50.00$10.00/g
- Southern Harvest HempOil Reserve - 🔥Live Resin🔥 DROP - 4 new strains! – 5g Grape Pop (live resin)$49.99$10.00/g
- CryspBanana Runtz | Live Resin | Badder – 5g$79.99$16.00/g
- CannaCuredRuntz Layer Cake THCA Rosin – 3g$110.00$36.67/g
How this comparison was built
4 concentrate listings · 3g–5g · checked within 3 days.
Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.







