Skip to main content
Cheef Botanicals

Gelato THCa Flower — 28g — Gelato — 2-Pack

FlowerHybridGelato

$9.08per gram

$508.65 product total for 2 oz; shipping calculated by vendor; before tax

Marked down from $547.51, 7% lower

No comparable-market benchmark yet: fewer than 5 stores sell full-size flower, 40–100 g.

Gelato
$3.84/g median across 27 listings at 9 stores, middle half $2.68–$7.07/g
Share on X

Opens Cheef Botanicals in a new tab. Price and stock can change. Affiliate link; rankings are unaffected.

Price checked
1 day ago
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Flower grade
Full size · inferred from the listing, not stated
Purchase scale
Multi pack · from the listing title

Gelato at other stores

$1.43–$2.68 per gramEvery Gelato listing
  1. Smoke KindKIND - Berry Gelato - Minis - 28 Grams - Indica$40.00$1.43/g
  2. Super Greens HempGelato THCA Flower | 28 Grams – 1 oz$65.00$2.32/g
  3. BaysmokesGreenhouse THCa Flower – 28g – Gelato$69.99$2.50/g
  4. Deep Gap HempGelato #47 – 1 oz$75.00$2.68/g
How this comparison was built

4 flower listings · 28g–28g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.