Skip to main content
Simply Mary

Grandma Cookies — 7g

FlowerHybridCookies

$424.99listed

$424.99 product total for 7g; shipping calculated by vendor; before tax

Linked report: 24.8% THCa

SC Labs, test date not stated

A linked report does not confirm the batch currently for sale.

Cookies
$5.86/g median across 23 listings at 8 stores, middle half $4.64–$9.57/g
Share on X

Opens Simply Mary in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
9 days ago
Stock
In stock at vendor
Lab
SC LabsProduct report; current batch not confirmed · Test date not stated

What this listing is

Flower grade
Full size · inferred from the listing, not stated
Cultivation
Indoor · from the description, low confidence
Tier, as listed
Premium · from vendor data
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated

Lab results

Tested by
SC Labs
Test date
not stated
Source document
View the COA ↗

Product report; current batch not confirmed. This listing links its own report, but no batch identifier ties it to the units on sale today.

Cannabinoids

THCa
24.81%
Total THC
21.76%

Cookies at other stores

$1.96–$7.86 per gramEvery Cookies listing
  1. BioWellnessXTHCa Flower Clearance | Cheap $50/Oz Deals – 28 grams, Strain: A/AA | Cookies B-Buds (Indica)$55.00$1.96/g
  2. Super Greens HempGarlic Cookies THCA Flower | 28 Grams – 1 oz$60.00$2.14/g
  3. Smoke KindGood Day - Garlic Cookies - 14 Grams - Indica$78.00$5.57/g
  4. Lucky ElkGarlic Cookies · Greenhouse THCa Flower – 1 oz$220.00$7.86/g
How this comparison was built

4 flower listings · 14g–28g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.