Skip to main content
Black Tie CBD

THCA LIVE ROSIN BUDDER — BLUE DREAM — 1 Case (6 Grams)

ConcentratesHybridBlue Dream

$50.00per gram

$299.99 product total for 6g; shipping calculated by vendor; before tax

No comparable-market benchmark yet: fewer than 5 stores sell live rosin, 5–10 g.

Blue Dream
$15.00/g median across 8 listings at 5 stores, middle half $14.99–$18.00/g
Share on X

Opens Black Tie CBD in a new tab. Price and stock can change. Affiliate link; rankings are unaffected.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Tier, as listed
Premium · from vendor data
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated
Concentrate type
Live rosin · from the listing title

Blue Dream at other stores

$11.66–$15.00 per gramEvery Blue Dream listing
  1. Oregon Hemp FlowerBlue Dream 94.67% THCa Crumble Dab Wax – 3g$34.99$11.66/g
  2. Lucky ElkTHCa Crumble – Blue Dream – 10g$150.00$15.00/g
How this comparison was built

2 concentrate listings · 3g–10g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.