Skip to main content
Oregon Hemp Flower

Blue Dream 94.67% THCa Crumble Dab Wax — 3g

ConcentratesHybridBlue Dream

$11.66per gram

$34.99 product total for 3g; shipping calculated by vendor; before tax

No comparable-market benchmark yet: fewer than 5 stores sell crumble, 3–5 g.

Blue Dream
$15.00/g median across 8 listings at 5 stores, middle half $14.99–$18.00/g
Share on X

Opens Oregon Hemp Flower in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated
Concentrate type
Crumble · from the listing title

Blue Dream at other stores

$14.99–$50.00 per gramEvery Blue Dream listing
  1. Gas BoysBlue Dream Diamond Sauce – 2g$29.99$14.99/g
  2. Lucky ElkTHCa Crumble – Blue Dream – 3.5g$60.00$17.14/g
  3. Black Tie CBDTHCA LIVE ROSIN BUDDER – BLUE DREAM – 1 Case (6 Grams)$299.99$50.00/g
How this comparison was built

3 concentrate listings · 2g–6g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.