Skip to main content
Holy City Farms

Blueberry Pancake — 4 gr

FlowerHybridBlueberry

$8.74per gram

$34.95 product total for 4g; shipping calculated by vendor; before tax

11% below the $9.88/g median of 39 stores' full-size flower, 3–5 g. The middle half run $8.38–$11.35/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 39 stores' full-size flower at 3–5 g (565 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes smalls, minis, micros and popcorn; trim, shake and ground flower; infused flower; bulk listings (100 g and up); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Blueberry
$4.68/g median across 22 listings at 5 stores, middle half $2.94–$7.71/g
Share on X

Opens Holy City Farms in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Flower grade
Full size · inferred from the listing, not stated
Cultivation
Greenhouse · inferred from the listing, not stated
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated

Price history

Tracked since Aug 15, 20262 checksNow $34.95

No package-price changes in the recorded history.

Blueberry at other stores

$7.14–$8.75 per gramEvery Blueberry listing
  1. Black Tie CBDBLUEBERRY CAVIAR (LIGHT DEP) THCA Flower – 7g$49.99$7.14/g
  2. Smoke KindKIND - Blueberry Zkittles - Indoor - 4 Grams - Indica$35.00$8.75/g
How this comparison was built

2 flower listings · 4g–7g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.