Skip to main content
Smoke Kind

KIND — Blueberry Zkittles — Indoor — 4 Grams — Indica

FlowerHybridBlueberry

$8.75per gram

$35.00 product total for 4g; shipping calculated by vendor; before tax

11% below the $9.88/g median of 39 stores' full-size flower, 3–5 g. The middle half run $8.38–$11.35/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 39 stores' full-size flower at 3–5 g (565 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes smalls, minis, micros and popcorn; trim, shake and ground flower; infused flower; bulk listings (100 g and up); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Blueberry
$4.68/g median across 22 listings at 5 stores, middle half $2.94–$7.71/g
Share on X

Opens Smoke Kind in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
1 day ago
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Flower grade
Full size · inferred from the listing, not stated
Cultivation
Indoor · from the listing title
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated

Blueberry at other stores

$2.50–$7.14 per gramEvery Blueberry listing
  1. Holy City FarmsClearance – Blueberry – Type 3 – Clearance, Size: 8 gr$19.98$2.50/g
  2. Black Tie CBDBLUEBERRY CAVIAR (LIGHT DEP) THCA Flower – 7g$49.99$7.14/g
How this comparison was built

2 flower listings · 7g–8g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.