Skip to main content
Pure Canna Co

Rosin Taffy — Watermelon (Cantaloupe) — 30-Pack

ConcentratesHybridWatermelon

$125.00listed

$125.00 product total; shipping calculated by vendor; before tax

Watermelon
$10.32/g median across 4 listings at 4 stores, middle half $7.86–$11.83/g

TerpSeek does not sell this product. Opens Pure Canna Co in a new tab. Price and stock can change. The vendor site may ask you to confirm your age or show a popup before the product. No lab report is linked for this listing. Affiliate link; rankings are unaffected.

Share on X
Price checked
Today
Stock
In stock at last check
Lab
No COA found

TerpSeek does not sell this. Affiliate link; rankings are unaffected. The vendor site may ask you to confirm your age or show a popup before the product.

What this listing is

Purchase scale
Multi pack · from the listing title
Concentrate type
Rosin · from the listing title

Watermelon at other stores

$4.46–$11.66 per gramEvery Watermelon listing
  1. Smoke KindGoldiez Badder Live Resin - 28 Grams – Watermelon Sorbet$125.00$4.46/g
  2. The Hemp DoctorTHCA BUBBLE HASH | 2G – Watermelon Z$17.98$8.99/g
  3. LooperverseLive Badder 3G: Watermelon Zkittles$34.99$11.66/g
  4. Oregon Hemp FlowerWatermelon 95% THCa Crumble Dab Wax – 3g$34.99$11.66/g
How this comparison was built

4 concentrate listings · 2g–28g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.

More from Pure Canna Co

More concentrates listings