Rosin Taffy — Watermelon (Cantaloupe) — 5-Pack
$30.00listed
$30.00 product total; shipping calculated by vendor; before tax
- Watermelon
- $10.32/g median across 4 listings at 4 stores, middle half $7.86–$11.83/g
TerpSeek does not sell this product. Opens Pure Canna Co in a new tab. Price and stock can change. The vendor site may ask you to confirm your age or show a popup before the product. No lab report is linked for this listing. Affiliate link; rankings are unaffected.
- Price checked
- Today
- Stock
- In stock at last check
- Lab
- No COA found
TerpSeek does not sell this. Affiliate link; rankings are unaffected. The vendor site may ask you to confirm your age or show a popup before the product.
What this listing is
- Purchase scale
- Multi pack · from the listing title
- Concentrate type
- Rosin · from the listing title
Watermelon at other stores
- Smoke KindGoldiez Badder Live Resin - 28 Grams – Watermelon Sorbet$125.00$4.46/g
- The Hemp DoctorTHCA BUBBLE HASH | 2G – Watermelon Z$17.98$8.99/g
- LooperverseLive Badder 3G: Watermelon Zkittles$34.99$11.66/g
- Oregon Hemp FlowerWatermelon 95% THCa Crumble Dab Wax – 3g$34.99$11.66/g
How this comparison was built
4 concentrate listings · 2g–28g · checked within 3 days.
Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.







