Cookies — Flower 28g (oz) — Berry Pie
$5.36per gram
$150.00 product total for 1 oz; shipping calculated by vendor; before tax
Linked report: 18.4% THCa
Accurate Test Lab, tested 1.5 years ago
A linked report does not confirm the batch currently for sale.
20% below the $6.71/g median of 39 stores' full-size flower, 20–40 g. The middle half run $4.71–$7.80/g. How the index is built
How this comparison was built
Compared with 39 stores' full-size flower at 20–40 g (578 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.
Excludes smalls, minis, micros and popcorn; trim, shake and ground flower; infused flower; bulk listings (100 g and up); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.
- Last 30 days
- Steady at $150.00 for 30 days, 6 price checks
- Cookies
- $5.86/g median across 23 listings at 8 stores, middle half $4.64–$9.57/g
Opens Cookies in a new tab. Price and stock can change. Affiliate link; rankings are unaffected.
- Price checked
- 1 day ago
- Stock
- In stock at vendor
- Lab
- Accurate Test LabProduct report; current batch not confirmed · Tested over a year ago
What this listing is
- Flower grade
- Full size · inferred from the listing, not stated
- Purchase scale
- Personal retail · inferred from the listing, not stated
Lab results
- Tested by
- Accurate Test Lab
- Test date
- Mar 19, 2025, over a year old
- Source document
- View the COA ↗
Product report; current batch not confirmed. This listing links its own report, but no batch identifier ties it to the units on sale today.
Cannabinoids
Price history
No package-price changes in the recorded history.
Cookies at other stores
- BioWellnessXTHCa Flower Clearance | Cheap $50/Oz Deals – 28 grams, Strain: A/AA | Cookies B-Buds (Indica)$55.00$1.96/g
- Super Greens HempGarlic Cookies THCA Flower | 28 Grams – 1 oz$60.00$2.14/g
- Smoke KindGood Day - Garlic Cookies - 14 Grams - Indica$78.00$5.57/g
- Lucky ElkGarlic Cookies · Greenhouse THCa Flower – 1 oz$220.00$7.86/g
How this comparison was built
4 flower listings · 14g–28g · checked within 3 days.
Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.



