Skip to main content
Black Tie CBD

BLUEBERRY TRUFFLE (INDOOR) THCA Flower — 1 oz

FlowerHybridBlueberry

$8.82per gram

$249.99 product total for 1 oz; shipping calculated by vendor; before tax

31% above the $6.71/g median of 39 stores' full-size flower, 20–40 g. The middle half run $4.71–$7.80/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 39 stores' full-size flower at 20–40 g (578 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes smalls, minis, micros and popcorn; trim, shake and ground flower; infused flower; bulk listings (100 g and up); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Last 30 days
Steady at $249.99 for 30 days, 36 price checks
Blueberry
$4.68/g median across 22 listings at 5 stores, middle half $2.94–$7.71/g
Share on X

Opens Black Tie CBD in a new tab. Price and stock can change. Affiliate link; rankings are unaffected.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Flower grade
Full size · inferred from the listing, not stated
Cultivation
Indoor · from the listing title
Tier, as listed
Premium · from vendor data
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated

Price history

Tracked since Jul 8, 202671 checksNow $249.99
$129$189$250Jul 8Aug 22Aug 28Sep 3Sep 9Sep 16

Blueberry at other stores

$1.61–$6.15 per gramEvery Blueberry listing
  1. Smoke KindLITTLES BRAND - Blueberry Belts - 28 Grams Littles - Indica$45.00$1.61/g
  2. Holy City FarmsBlueberry Pancake – 16 gr$98.45$6.15/g
How this comparison was built

2 flower listings · 16g–28g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.