Skip to main content
Crysp

Banana Runtz — Live Resin — Badder — 2g

ConcentratesHybridRuntz

$20.00per gram

$39.99 product total for 2g; shipping calculated by vendor; before tax

At the median for 6 stores' live resin, 1.5–3 g. The middle half run $18.13–$20.00/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 6 stores' live resin at 1.5–3 g (38 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes other concentrate types (flower rosin, badder, …); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Runtz
$25.00/g median across 11 listings at 7 stores, middle half $17.50–$33.16/g
Share on X

Opens Crysp in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated
Concentrate type
Live resin · from the listing title

Runtz at other stores

$14.29–$36.67 per gramEvery Runtz listing
  1. Super Greens HempTHCa Sugar Diamonds – 3.5 G – Runtz$50.00$14.29/g
  2. LooperverseDabz Extracts: White Runtz$24.99$24.99/g
  3. Yumz LabTHCA Moroccan Pollen Hash - Bold Runtz | – 1g$27.99$27.99/g
  4. CannaCuredRuntz Layer Cake THCA Rosin – 3g$110.00$36.67/g
How this comparison was built

4 concentrate listings · 1g–3.5g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.