Gelato THCa Flower — 28g — Gelato — Individual
$9.82per gram
$274.95 product total for 1 oz; shipping calculated by vendor; before tax
46% above the $6.71/g median of 39 stores' full-size flower, 20–40 g. The middle half run $4.71–$7.80/g. How the index is built
How this comparison was built
Compared with 39 stores' full-size flower at 20–40 g (578 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.
Excludes smalls, minis, micros and popcorn; trim, shake and ground flower; infused flower; bulk listings (100 g and up); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.
- Gelato
- $3.84/g median across 27 listings at 9 stores, middle half $2.68–$7.07/g
Opens Cheef Botanicals in a new tab. Price and stock can change. Affiliate link; rankings are unaffected.
- Price checked
- 1 day ago
- Stock
- In stock at vendor
- Lab
- No COA found
What this listing is
- Flower grade
- Full size · inferred from the listing, not stated
- Purchase scale
- Personal retail · inferred from the listing, not stated
Gelato at other stores
- Smoke KindKIND - Berry Gelato - Minis - 28 Grams - Indica$40.00$1.43/g
- Super Greens HempGelato THCA Flower | 28 Grams – 1 oz$65.00$2.32/g
- BaysmokesGreenhouse THCa Flower – 28g – Gelato$69.99$2.50/g
- Deep Gap HempGelato #47 – 1 oz$75.00$2.68/g
How this comparison was built
4 flower listings · 28g–28g · checked within 3 days.
Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.







