Sour Runtz — Cold Cure — Tier 1 — 8g
$42.50per gram
$339.99 product total for 8g; shipping calculated by vendor; before tax
No comparable-market benchmark yet: fewer than 5 stores sell cold cure rosin, 5–10 g.
- Runtz
- $25.00/g median across 11 listings at 7 stores, middle half $17.50–$33.16/g
- Price checked
- Today
- Stock
- In stock at vendor
- Lab
- No COA found
What this listing is
- Purchase scale
- Personal retail · inferred from the listing, not stated
- Concentrate type
- Cold cure rosin · from the listing title
Runtz at other stores
$8.57–$10.00 per gramEvery Runtz listing
- RosslynJungle Runtz (Live Resin Badder) – 14g$120.00$8.57/g
- Southern Harvest HempOil Reserve - 🔥Live Resin🔥 DROP - 4 new strains! – 5g Grape Pop (live resin)$49.99$10.00/g
How this comparison was built
2 concentrate listings · 5g–14g · checked within 3 days.
Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.






