Zkittlez THCa Flower — 4pk pre roll
$29.99listed
$29.99 product total; shipping calculated by vendor; before tax
Opens Boston Hemp Inc in a new tab. Price and stock can change.
- Price checked
- Today
- Stock
- In stock at vendor
- Lab
- No COA found
What this listing is
- Cultivation
- Indoor · from the description, low confidence
- Growing system
- Living soil · from the description, low confidence
- Purchase scale
- Multi pack · from the listing title
Zkittlez at other stores
$3.33–$11.43 per gramEvery Zkittlez listing
- Gas BoysPINK ZKITTLEZ DIAMOND INFUSED PRE-ROLLS 2CT Pouch (1.5g Each)$9.99$3.33/g
- Cheef BotanicalsZkittlez THCA Pre-Rolls – Hybrid (5-Pack | 3.5g)$40.00$11.43/g
How this comparison was built
2 pre-roll listings · 3g–3.5g · checked within 3 days.
Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.
More from Boston Hemp Inc
Boston Hemp IncChecked today
THCa Crumble Concentrate: Premium Hemp-Derived Extract – 10g$15.00/g$149.99 · 10g
Boston Hemp IncChecked today
THCa Blonde Mousse Hash: Premium Hemp-Derived THCa Concentrate – 1g$14.99/g$14.99 · 1g
More pre rolls listings
TweedlefarmsChecked today
Relax Pre-Roll 7-Pack • 3.5gr • 20.8% Total Cannabinoids$6.86/g$24.00 · 3.5g
SnapDragon HempChecked today
THCA 1 Gram Pre-Roll 2-Packs – Rainbow Sherbert #11 1 Gram 2-Pack$5.00/g$10.00 · 2g







