Tweedlefarms — past listings
63 products we have tracked from Tweedlefarms that are no longer listed or in stock. Prices below are the last we recorded, not current — they are a history, not an offer. See what they stock now.
Sold outPear Blossom Pre-Roll 5-Pack (4gr) • 17.3% Total Cannabinoids
Pre-Rolls
Last seen at $19.99 · $5.00/g
Sep 14, 2026
Sold outBluebird Pre-Roll 5-Pack (4gr) • 17.6% Total Cannabinoids
Pre-Rolls
Last seen at $19.99 · $5.00/g
Sep 14, 2026
Sold outClassic Cookies Pre-Roll 5-pack (4gr) • 19.4% Total Cannabinoids
Pre-Rolls
Last seen at $19.99 · $5.00/g
Sep 14, 2026
Sold outRoyal Grapes Pre-Roll 5-Pack (4gr) • 16.5% Total Cannabinoids
Pre-Rolls
Last seen at $19.99 · $5.00/g
Sep 14, 2026
Sold outSpecial Sauce Pre-Roll 5pack (4gr) • 19% Total Cannabinoids
Pre-Rolls
Last seen at $19.99 · $5.00/g
Sep 14, 2026
Sold outBlue Meringue Pre-Roll 5-Pack (4gr) • 16.9% Total Cannabinoids
Pre-Rolls
Last seen at $19.99 · $5.00/g
Sep 14, 2026
Sold outChem Berry Pre-Roll 5pack (4gr) • 18.3% Total Cannabinoids
Pre-Rolls
Last seen at $19.99 · $5.00/g
Sep 14, 2026
Sold outGreenhouse • Lifter Pre-Roll 5pack (4gr) • 15.6% Total Cannabinoids
Pre-Rolls
Last seen at $19.99 · $5.00/g
Sep 14, 2026
Sold outLegendary OG Pre-Roll 5pack (4gr) • 18.6% Total Cannabinoids
Pre-Rolls
Last seen at $19.99 · $5.00/g
Sep 14, 2026
Sold outOrange Fritter Pre-Roll 5pack (4gr) • 18.6% Total Cannabinoids
Pre-Rolls
Last seen at $19.99 · $5.00/g
Sep 14, 2026
Sold outGreenhouse • Sour G CBG Pre-Roll 5pack (4gr) • 13.4% Total Cannabinoids
Pre-Rolls
Last seen at $19.99 · $5.00/g
Sep 14, 2026
Sold outRoyal OG Pre-Roll 5pack (4gr) • 17.3% Total Cannabinoids
Pre-Rolls
Last seen at $19.99 · $5.00/g
Sep 14, 2026
Sold outLegendary Jack Pre-Roll 5pack (4gr) • 14.6% Total Cannabinoids
Pre-Rolls
Last seen at $19.99 · $5.00/g
Sep 14, 2026
Sold outLemon Snow CBG Pre-Roll 5pack (4gr) • 13.2% Total Cannabinoids
Pre-Rolls
Last seen at $19.99 · $5.00/g
Sep 14, 2026
Sold outAirVape XS GO • Dry Herb Vaporizer
Last seen at $51.99
Sep 10, 2026