Tweedlefarms — past listings
63 products we have tracked from Tweedlefarms that are no longer listed or in stock. Prices below are the last we recorded, not current — they are a history, not an offer. See what they stock now.
Sold outSpecial Sauce Smalls • 19% Total Cannabinoids
THCA Flower
Last seen at $29.99
Sep 29, 2026
Sold outSpecial Sauce Shake • 19% Total Cannabinoids
THCA Flower
Last seen at $14.99
Sep 29, 2026
Sold outBubba Kush Shake • 15.2% Total Cannabinoids
THCA Flower
Last seen at $14.99
Sep 29, 2026
Sold outBubba Kush Smalls • 15.2% Total Cannabinoids
THCA Flower
Last seen at $29.99
Sep 29, 2026
Sold outCanna Harley • 18.4% Total Cannabinoids
Last seen at $4.99
Sep 29, 2026
Sold outCanna Harley Smalls • 18.4% Total Cannabinoids
THCA Flower
Last seen at $29.99
Sep 29, 2026
Sold outCanna Harley Shake • 18.4% Total Cannabinoids
THCA Flower
Last seen at $14.99
Sep 29, 2026
Sold outCanna Harley Pre-Roll 5pack (4gr) • 18.4% Total Cannabinoids
Pre-Rolls
Last seen at $19.99 · $5.00/g
Sep 29, 2026
Sold outGMO Cookies High CBD Wax • 92.3% Total Cannabinoids
Concentrates
Last seen at $24.99
Sep 29, 2026
Sold outForbidden V Shake • 14.2% Total Cannabinoids
THCA Flower
Last seen at $14.99
Sep 29, 2026
Sold outSour Pineapple Shake • 23.8% Total Cannabinoids
THCA Flower
Last seen at $14.99
Sep 29, 2026
Sold outVelox Shake • 19.4% Total Cannabinoids
THCA Flower
Last seen at $14.99
Sep 29, 2026
Sold outVelox Pre-Roll 5-Pack (4gr) • 19.4% Total Cannabinoids
Pre-Rolls
Last seen at $19.99 · $5.00/g
Sep 29, 2026
Sold outPineapple Kush Shake • 19.8% Total Cannabinoids
THCA Flower
Last seen at $14.99
Sep 29, 2026
Sold outSour Pineapple • Hemp Seed
seeds
Last seen at $39.99
Sep 29, 2026
Sold outTropical Tempest Shake • 19.3% Total Cannabinoids
THCA Flower
Last seen at $14.99
Sep 29, 2026
Sold outTropical Tempest Smalls • 19.3% Total Cannabinoids
THCA Flower
Last seen at $29.99
Sep 29, 2026
Sold outOregon Sweetgum Smalls • 18.4% Total Cannabinoids
THCA Flower
Last seen at $29.99
Sep 29, 2026
Sold outOregon Guava Smalls • 22.1% Total Cannabinoids
THCA Flower
Last seen at $29.99
Sep 29, 2026
Sold outStrawberry Jam Shake • 19.2% Total Cannabinoids
THCA Flower
Last seen at $14.99
Sep 29, 2026
Sold outStrawberry Jam • 19.2% Total Cannabinoids
Last seen at $4.99
Sep 29, 2026
Sold outOrganic Beverage Enhancer CBD Drops • 1200mg • 4oz
Edibles
Last seen at $59.99 · $0.53/g
Sep 29, 2026
Sold outStrawberry Jam Pre-Roll 5-Pack (4gr) • 19.2% Total Cannabinoids
Pre-Rolls
Last seen at $19.99 · $5.00/g
Sep 29, 2026
Sold outBubba Kush Pre-Roll 5-Pack (4gr) • 15.2% Total Cannabinoids
Pre-Rolls
Last seen at $19.99 · $5.00/g
Sep 29, 2026
Sold outWesley's Wish Smalls • 18.8% Total Cannabinoids
THCA Flower
Last seen at $29.99
Sep 29, 2026
Sold outWesley's Wish Shake • 18.8% Total Cannabinoids
THCA Flower
Last seen at $14.99
Sep 29, 2026
Sold outBlue Orchid Pre-Roll 5-Pack (4gr) • 16.2% Total Cannabinoids
Pre-Rolls
Last seen at $19.99 · $5.00/g
Sep 29, 2026
Sold outLa Crema CBG • 16.3% Total Cannabinoids
cbg
Last seen at $4.99
Sep 29, 2026
Sold outGreenhouse • Lifter Smalls • 15.6% Total Cannabinoids
THCA Flower
Last seen at $29.99
Sep 29, 2026
Sold outGreenhouse • Lifter Shake • 15.6% Total Cannabinoids
THCA Flower
Last seen at $14.99
Sep 29, 2026
Sold outBubba Kush 59 • Hemp Seed
seeds
Last seen at $39.99
Sep 29, 2026
Sold outBubba Kush 66 • Hemp Seed
seeds
Last seen at $39.99
Sep 29, 2026
Sold outCritical Berries • 20.8% Total Cannabinoids
Last seen at $4.99
Sep 29, 2026
Sold outLemon Octane Shake • 17.5% Total Cannabinoids
THCA Flower
Last seen at $14.99
Sep 29, 2026
Sold outLemon Octane Smalls • 17.5% Total Cannabinoids
THCA Flower
Last seen at $29.99
Sep 29, 2026
Sold outOrange Fritter Shake • 18.6% Total Cannabinoids
THCA Flower
Last seen at $14.99
Sep 29, 2026
Sold outPurple Snowman Pre-Roll 5pack (4gr) • 16.8% Total Cannabinoids
Pre-Rolls
Last seen at $19.99 · $5.00/g
Sep 29, 2026
Sold outStrawberry Fritter Shake • 15.9% Total Cannabinoids
THCA Flower
Last seen at $14.99
Sep 29, 2026
Sold outStrawberry Fritter Pre-Roll 5pack (4gr) • 15.9% Total Cannabinoids
Pre-Rolls
Last seen at $19.99 · $5.00/g
Sep 29, 2026
Sold outSouthern Gas • 23.7% Total Cannabinoids
Last seen at $4.99
Sep 29, 2026
Sold outCBD Gummies • 750mg • 30ct • Strawberry
Edibles
Last seen at $14.99
Sep 26, 2026
Sold outCBD Gummies • 750mg • 30ct • Grape
Edibles
Last seen at $14.99
Sep 26, 2026
Sold out4 Flavor Gummy Sampler
Edibles
Last seen at $9.99
Sep 26, 2026
Sold outSunset Sherbet High CBD Wax • 94.5% Total Cannabinoids
Concentrates
Last seen at $24.99
Sep 23, 2026
Sold outKush Cake Terpsolate • 99.9% Total Cannabinoids
Last seen at $19.99
Sep 23, 2026
Sold outForbidden V Pre-Roll 5-Pack (4gr) • 14.2% Total Cannabinoids
Pre-Rolls
Last seen at $19.99 · $5.00/g
Sep 14, 2026
Sold outPineapple Kush Pre-Roll 5-Pack (4gr) • 19.8% Total Cannabinoids
Pre-Rolls
Last seen at $19.99 · $5.00/g
Sep 14, 2026
Sold outCanna Hawking Pre-Roll 5pack (4gr) • 15.9% Total Cannabinoids
Pre-Rolls
Last seen at $19.99 · $5.00/g
Sep 14, 2026