Super Greens Hemp — past listings
295 products we have tracked from Super Greens Hemp that are no longer listed or in stock. Prices below are the last we recorded, not current — they are a history, not an offer. See what they stock now.
Sold outLemon Fritter THCa Flower Smalls | 28 Grams
THCA Flower
Last seen at $50.00 · $1.79/g
Sep 22, 2026
Sold outSticky Tits THCA Flower – 3.5 G
THCA Flower
Last seen at $40.00 · $11.43/g
Sep 22, 2026
Sold outSticky Tits THCA Flower – 7 G
THCA Flower
Last seen at $70.00 · $10.00/g
Sep 22, 2026
Sold outSticky Tits THCA Flower – 28 G
THCA Flower
Last seen at $250.00 · $8.93/g
Sep 22, 2026
Sold outSticky Tits THCA Flower – 14 G
THCA Flower
Last seen at $125.00 · $8.93/g
Sep 22, 2026
Sold outWonderland Magic Mushroom Blend Chocolate Bar Cookies and Cream | 3.75G
Edibles
Last seen at $60.00
Sep 20, 2026
Sold out3.5g West Coast Gold Caps Magic Mushroom Chocolate Bars – Enigma
Edibles
Last seen at $55.00
Sep 20, 2026