Super Greens Hemp — past listings
295 products we have tracked from Super Greens Hemp that are no longer listed or in stock. Prices below are the last we recorded, not current — they are a history, not an offer. See what they stock now.
Sold outSacred Journey Magic Mushroom Microdose Gummies | 4.5G – Blueberry Lemonade
Edibles
Last seen at $60.00
Sep 27, 2026
Sold outSacred Journey Magic Mushroom Microdose Gummies | 4.5G – Tropical Punch
Edibles
Last seen at $60.00
Sep 27, 2026
Sold outSacred Journey Magic Mushroom Microdose Gummies | 4.5G – Orange
Edibles
Last seen at $60.00
Sep 27, 2026
Sold outSacred Journey Magic Mushroom Microdose Gummies | 4.5G – Blue Raspberry
Edibles
Last seen at $60.00
Sep 27, 2026
Sold outSacred Journey Magic Mushroom Chocolate Singles – Double Chocolate Chunk
Edibles
Last seen at $25.00
Sep 27, 2026
Sold outSacred Journey Magic Mushroom Chocolate Singles – Peanut Butter Bliss
Edibles
Last seen at $25.00
Sep 27, 2026
Sold outSacred Journey Magic Mushroom Chocolate Singles – Smores
Edibles
Last seen at $25.00
Sep 27, 2026
Sold outSacred Journey Magic Mushroom Chocolate Singles – Snicker Doodle
Edibles
Last seen at $25.00
Sep 27, 2026
Sold outSacred Journey Magic Mushroom Chocolate Singles – Mint Chocolate Chip
Edibles
Last seen at $25.00
Sep 27, 2026
Sold outJack Herer THCa Flower – 28 G
THCA Flower
Last seen at $250.00 · $8.93/g
Sep 22, 2026
Sold outJack Herer THCa Flower – 7 G
THCA Flower
Last seen at $70.00 · $10.00/g
Sep 22, 2026
Sold outJack Herer THCa Flower – 14 G
THCA Flower
Last seen at $130.00 · $9.29/g
Sep 22, 2026
Sold outJack Herer THCa Flower – 3.5 G
THCA Flower
Last seen at $35.00 · $10.00/g
Sep 22, 2026
Sold outKhalifa Kandy Smalls THCa Flower Ounce – 28 G
THCA Flower
Last seen at $125.00 · $4.46/g
Sep 22, 2026
Sold outJack Herer Smalls THCa Flower Ounce – 28 G
THCA Flower
Last seen at $250.00 · $8.93/g
Sep 22, 2026
Sold outLemon Snow Leopard Smalls THCa Flower Ounce – 28 G
THCA Flower
Last seen at $155.00 · $5.54/g
Sep 22, 2026
Sold outCandy Smalls THCA Flower Ounce – 28 G
THCA Flower
Last seen at $155.00 · $5.54/g
Sep 22, 2026
Sold outTamales THCA Flower Ounce – 28 G
THCA Flower
Last seen at $275.00 · $9.82/g
Sep 22, 2026
Sold outZours THCA Flower – 28 G
THCA Flower
Last seen at $250.00 · $8.93/g
Sep 22, 2026
Sold outZours THCA Flower – 7 G
THCA Flower
Last seen at $70.00 · $10.00/g
Sep 22, 2026
Sold outTamales THCA Flower – 28 G
THCA Flower
Last seen at $250.00 · $8.93/g
Sep 22, 2026
Sold outZours THCA Flower – 14 G
THCA Flower
Last seen at $125.00 · $8.93/g
Sep 22, 2026
Sold outZours THCA Flower – 3.5 G
THCA Flower
Last seen at $40.00 · $11.43/g
Sep 22, 2026
Sold outTamales THCA Flower – 14 G
THCA Flower
Last seen at $125.00 · $8.93/g
Sep 22, 2026
Sold outTamales THCA Flower – 3.5 G
THCA Flower
Last seen at $40.00 · $11.43/g
Sep 22, 2026
Sold outTamales THCA Flower – 7 G
THCA Flower
Last seen at $70.00 · $10.00/g
Sep 22, 2026
Sold outZours THCA Flower Ounce – 28 G
THCA Flower
Last seen at $250.00 · $8.93/g
Sep 22, 2026
Sold outLemon Cherry Trolli THCA Flower – 14G
THCA Flower
Last seen at $125.00 · $8.93/g
Sep 22, 2026
Sold outLemon Cherry Trolli THCA Flower – 7G
THCA Flower
Last seen at $70.00 · $10.00/g
Sep 22, 2026
Sold outLemon Cherry Trolli THCA Flower – 28G
THCA Flower
Last seen at $250.00 · $8.93/g
Sep 22, 2026
Sold outLemon Cherry Trolli THCA Flower – 3.5G
THCA Flower
Last seen at $40.00 · $11.43/g
Sep 22, 2026
Sold outNight Walker THCA Flower – 28G
THCA Flower
Last seen at $250.00 · $8.93/g
Sep 22, 2026
Sold outNight Walker THCA Flower – 14G
THCA Flower
Last seen at $125.00 · $8.93/g
Sep 22, 2026
Sold outNight Walker THCA Flower – 3.5G
THCA Flower
Last seen at $40.00 · $11.43/g
Sep 22, 2026
Sold outNight Walker THCA Flower – 7G
THCA Flower
Last seen at $70.00 · $10.00/g
Sep 22, 2026
Sold outGrape Warheadz Smalls THCA Flower Ounce – 28 G
THCA Flower
Last seen at $155.00 · $5.54/g
Sep 22, 2026
Sold outWhite Runtz x Cold Heat THCA Flower – 7G
THCA Flower
Last seen at $70.00 · $10.00/g
Sep 22, 2026
Sold outWhite Runtz x Cold Heat THCA Flower – 14G
THCA Flower
Last seen at $125.00 · $8.93/g
Sep 22, 2026
Sold outWhite Runtz x Cold Heat THCA Flower – 28G
THCA Flower
Last seen at $250.00 · $8.93/g
Sep 22, 2026
Sold outWhite Runtz x Pure Michigan THCA Flower – 14G
THCA Flower
Last seen at $125.00 · $8.93/g
Sep 22, 2026
Sold outWhite Runtz x Cold Heat THCA Flower – 3.5G
THCA Flower
Last seen at $40.00 · $11.43/g
Sep 22, 2026
Sold outWhite Runtz x Pure Michigan THCA Flower – 3.5G
THCA Flower
Last seen at $40.00 · $11.43/g
Sep 22, 2026
Sold outWhite Runtz x Pure Michigan THCA Flower – 28G
THCA Flower
Last seen at $250.00 · $8.93/g
Sep 22, 2026
Sold outWhite Runtz x Pure Michigan THCA Flower – 7G
THCA Flower
Last seen at $70.00 · $10.00/g
Sep 22, 2026
Sold outPink Runtz x Cold Heat THCA Flower – 3.5G
THCA Flower
Last seen at $40.00 · $11.43/g
Sep 22, 2026
Sold outPink Runtz x Cold Heat THCA Flower – 7G
THCA Flower
Last seen at $70.00 · $10.00/g
Sep 22, 2026
Sold outPink Runtz x Cold Heat THCA Flower – 28G
THCA Flower
Last seen at $250.00 · $8.93/g
Sep 22, 2026
Sold outPink Runtz x Cold Heat THCA Flower – 14G
THCA Flower
Last seen at $125.00 · $8.93/g
Sep 22, 2026