Rosslyn — past listings
87 products we have tracked from Rosslyn that are no longer listed or in stock. Prices below are the last we recorded, not current — they are a history, not an offer. See what they stock now.
Sold outDevil Driver - 500mg Disposable
Vapes
Last seen at $32.99
Sep 16, 2026
Sold outLemon Waferz (Live Resin Badder) – 28g
Concentrates
Last seen at $200.00 · $7.14/g
Sep 16, 2026
Sold outBig Easy (Craft Wash) – 2g
Concentrates
Last seen at $65.00 · $32.50/g
Sep 15, 2026
Sold outSuper Boof – 3.5g
THCA Flower
Last seen at $29.99 · $8.57/g
Sep 15, 2026
Sold outObama Runtz (Craft Wash) – 2g
Concentrates
Last seen at $75.00 · $37.50/g
Sep 15, 2026
Sold outOrange Mintz (Craft Wash) – 5g
Concentrates
Last seen at $150.00 · $30.00/g
Sep 15, 2026
Sold outOrange Mintz (Craft Wash) – 1g
Concentrates
Last seen at $38.99 · $38.99/g
Sep 15, 2026
Sold outMeringue Pie (Craft Wash) – 2g
Concentrates
Last seen at $75.00 · $37.50/g
Sep 14, 2026
Sold outBlueberry Pancakes – 3.5g
THCA Flower
Last seen at $29.99 · $8.57/g
Sep 14, 2026
Sold outBigFoot Glue (Select Wash) – 1g
Concentrates
Last seen at $28.99 · $28.99/g
Sep 14, 2026
Sold outBlueberry Pancakes – 14g
THCA Flower
Last seen at $65.00 · $4.64/g
Sep 14, 2026
Sold outTangie Burger (Select Wash) – 5g
Concentrates
Last seen at $125.00 · $25.00/g
Sep 14, 2026
Sold outFat Rainbow (Select Wash) – 5g
Concentrates
Last seen at $125.00 · $25.00/g
Sep 14, 2026
Sold outSour Strawberry (Select Wash) – 5g
Concentrates
Last seen at $125.00 · $25.00/g
Sep 14, 2026
Sold outFat Rainbow (Select Wash) – 1g
Concentrates
Last seen at $28.99 · $28.99/g
Sep 14, 2026
Sold outSour Strawberry (Select Wash) – 1g
Concentrates
Last seen at $28.99 · $28.99/g
Sep 14, 2026
Sold outPapaya Bomb (Select Wash) – 5g
Concentrates
Last seen at $125.00 · $25.00/g
Sep 14, 2026
Sold outOrange Cream (Select Wash) – 5g
Concentrates
Last seen at $125.00 · $25.00/g
Sep 14, 2026
Sold outOrange Cream (Select Wash) – 1g
Concentrates
Last seen at $28.99 · $28.99/g
Sep 14, 2026
Sold outPapaya Bomb (Select Wash) – 1g
Concentrates
Last seen at $28.99 · $28.99/g
Sep 14, 2026
Sold outGarlic Juice (Select Wash) – 5g
Concentrates
Last seen at $125.00 · $25.00/g
Sep 14, 2026
Sold outGarlic Juice (Select Wash) – 1g
Concentrates
Last seen at $28.99 · $28.99/g
Sep 14, 2026
Sold outBlueberry Pancakes – 28g
THCA Flower
Last seen at $125.00 · $4.46/g
Sep 13, 2026
Sold outGrape GMO (Select Wash) – 1g
Concentrates
Last seen at $28.99 · $28.99/g
Sep 13, 2026
Sold outGrape GMO (Select Wash) – 5g
Concentrates
Last seen at $125.00 · $25.00/g
Sep 13, 2026
Sold outRefresh Distillate 510 Cartridge – 1000mg – Amnesia Haze
Vapes
Last seen at $10.00
Sep 13, 2026
Sold outRefresh Distillate 510 Cartridge – 1000mg – Orange Tsunami
Vapes
Last seen at $10.00
Sep 13, 2026
Sold outTangie Burger (Select Wash) – 1g
Concentrates
Last seen at $28.99 · $28.99/g
Sep 13, 2026
Sold outTangie Burger (Select Wash) – 5g
Concentrates
Last seen at $125.00 · $25.00/g
Sep 13, 2026
Sold outGrape GMO (Select Wash) – 5g
Concentrates
Last seen at $125.00 · $25.00/g
Sep 12, 2026
Sold outWaffle House (Select Wash) – 1g
Concentrates
Last seen at $28.99 · $28.99/g
Sep 11, 2026
Sold outFunk Mintz (Craft Wash) – 2g
Concentrates
Last seen at $75.00 · $37.50/g
Sep 11, 2026
Sold outBubblegum (Craft Wash) – 2g
Concentrates
Last seen at $75.00 · $37.50/g
Sep 11, 2026
Sold outBlueberry Pancakes – 28g
THCA Flower
Last seen at $125.00 · $4.46/g
Sep 11, 2026
Sold outMaster Kush – 28g
THCA Flower
Last seen at $125.00 · $4.46/g
Sep 11, 2026
Sold outJelly Rancher (Craft Wash) – 1g
Edibles
Last seen at $38.99 · $38.99/g
Sep 9, 2026
Sold outOrange Elixir (Craft Wash) – 2g
Edibles
Last seen at $75.00 · $37.50/g
Sep 9, 2026
Sold outChemlatti (Select Wash) – 5g
Concentrates
Last seen at $125.00 · $25.00/g
Sep 9, 2026
Sold outChemlatti (Select Wash) – 2g
Concentrates
Last seen at $55.00 · $27.50/g
Sep 9, 2026