Rosslyn — past listings
87 products we have tracked from Rosslyn that are no longer listed or in stock. Prices below are the last we recorded, not current — they are a history, not an offer. See what they stock now.
Sold outHella Jelly (Craft Wash) – 28g
Edibles
Last seen at $680.00 · $24.29/g
Sep 29, 2026
Sold outHella Jelly (Craft Wash) – 15g
Edibles
Last seen at $150.00 · $10.00/g
Sep 29, 2026
Sold outJelly Rancher (Craft Wash) – 28g
Edibles
Last seen at $680.00 · $24.29/g
Sep 29, 2026
Sold outJelly Rancher (Craft Wash) – 15g
Edibles
Last seen at $200.00 · $13.33/g
Sep 29, 2026
Sold outBig Foot Glue (Select Wash) – 28g
Concentrates
Last seen at $300.00 · $10.71/g
Sep 29, 2026
Sold outBlizzard Bar – 28g
THCA Flower
Last seen at $100.00 · $3.57/g
Sep 29, 2026
Sold outMaster Kush – 28g
THCA Flower
Last seen at $125.00 · $4.46/g
Sep 29, 2026
Sold outBlizzard Bar – 14g
THCA Flower
Last seen at $55.00 · $3.93/g
Sep 29, 2026
Sold outMaster Kush – 3.5g
THCA Flower
Last seen at $29.99 · $8.57/g
Sep 29, 2026
Sold outBlizzard Bar – 3.5g
THCA Flower
Last seen at $25.00 · $7.14/g
Sep 29, 2026
Sold outMaster Kush – 14g
THCA Flower
Last seen at $65.00 · $4.64/g
Sep 29, 2026
Sold outBlue Dream – 28g
THCA Flower
Last seen at $100.00 · $3.57/g
Sep 29, 2026
Sold outSuper Boof – 14g
THCA Flower
Last seen at $65.00 · $4.64/g
Sep 29, 2026
Sold outBlue Dream – 14g
THCA Flower
Last seen at $55.00 · $3.93/g
Sep 29, 2026
Sold outBlue Dream – 3.5g
THCA Flower
Last seen at $29.99 · $8.57/g
Sep 29, 2026
Sold outSuper Boof – 3.5g
THCA Flower
Last seen at $29.99 · $8.57/g
Sep 29, 2026
Sold outSuper Boof – 28g
THCA Flower
Last seen at $125.00 · $4.46/g
Sep 29, 2026
Sold outBig Applez (Live Resin Badder) – 28g
Concentrates
Last seen at $200.00 · $7.14/g
Sep 29, 2026
Sold outBig Applez (Live Resin Badder) – 14g
Concentrates
Last seen at $120.00 · $8.57/g
Sep 29, 2026
Sold outOishi (Live Resin) – 14g
Concentrates
Last seen at $60.00 · $4.29/g
Sep 29, 2026
Sold outChampaya Z (Live Resin) – 14g
Concentrates
Last seen at $60.00 · $4.29/g
Sep 29, 2026
Sold outGMO (Select Wash) – 15g
Concentrates
Last seen at $250.00 · $16.67/g
Sep 29, 2026
Sold outGMO (Select Wash) – 5g
Concentrates
Last seen at $125.00 · $25.00/g
Sep 29, 2026
Sold outOG Kush (Select Wash) – 5g
Concentrates
Last seen at $125.00 · $25.00/g
Sep 29, 2026
Sold outThe Fizz (Select Wash) – 5g
Concentrates
Last seen at $125.00 · $25.00/g
Sep 29, 2026
Sold out1000mg Distillate – Galactic Gas
Concentrates
Last seen at $12.00
Sep 29, 2026
Sold outGummy Wormz (Live Resin Badder) – 14g
Concentrates
Last seen at $120.00 · $8.57/g
Sep 29, 2026
Sold outGummy Wormz (Live Resin Badder) – 28g
Concentrates
Last seen at $200.00 · $7.14/g
Sep 29, 2026
Sold outGummy Wormz (Live Resin Badder) – 5g
Concentrates
Last seen at $50.00 · $10.00/g
Sep 29, 2026
Sold outCandy Fumez (Select Wash) – 15g
Edibles
Last seen at $250.00 · $16.67/g
Sep 29, 2026
Sold outButterscotch (Select Wash) – 15g
Concentrates
Last seen at $250.00 · $16.67/g
Sep 29, 2026
Sold outIce Cream Cake (Living Soil) – 28g
THCA Flower
Last seen at $125.00 · $4.46/g
Sep 29, 2026
Sold outGAK Smoothie (Select Wash) – 1g
Concentrates
Last seen at $28.99 · $28.99/g
Sep 29, 2026
Sold outHigh Fructose (Select Wash) – 1g
Concentrates
Last seen at $28.99 · $28.99/g
Sep 29, 2026
Sold outHigh Fructose (Select Wash) – 5g
Concentrates
Last seen at $125.00 · $25.00/g
Sep 29, 2026
Sold outOrange Cream Pie (Select Wash) – 28g
Concentrates
Last seen at $300.00 · $10.71/g
Sep 28, 2026
Sold outOrange Cream Pie (Select Wash) – 5g
Concentrates
Last seen at $100.00 · $20.00/g
Sep 28, 2026
Sold outOrange Cream Pie (Select Wash) – 1g
Concentrates
Last seen at $28.99 · $28.99/g
Sep 28, 2026
Sold outOrange Cream Pie (Select Wash) – 15g
Concentrates
Last seen at $250.00 · $16.67/g
Sep 28, 2026
Sold outApple Pie (Select Wash) – 1g
Concentrates
Last seen at $28.99 · $28.99/g
Sep 25, 2026
Sold outHash Infused Prerolls – GMO x GMO
Pre-Rolls
Last seen at $15.00
Sep 25, 2026
Sold outBlue Dream – 28g
THCA Flower
Last seen at $100.00 · $3.57/g
Sep 22, 2026
Sold outBig Applez (Live Resin Badder) – 5g
Concentrates
Last seen at $50.00 · $10.00/g
Sep 22, 2026
Sold outBlueberry Parfait (Live Resin Badder) – 5g
Concentrates
Last seen at $50.00 · $10.00/g
Sep 22, 2026
Sold outGAK Smoothie (Select Wash) – 1g
Concentrates
Last seen at $28.99 · $28.99/g
Sep 22, 2026
Sold outOrange Cream Pie (Select Wash) – 15g
Concentrates
Last seen at $250.00 · $16.67/g
Sep 18, 2026
Sold outMoonbow (Craft Wash) – 2g
Concentrates
Last seen at $75.00 · $37.50/g
Sep 17, 2026
Sold outApple Pie - 500mg Disposable
Vapes
Last seen at $32.99
Sep 16, 2026