Search THCa listings
Current prices and listing evidence for “Pop Rocks”.
8 listings
for “Pop Rocks”Exotic Pop-Rocks THCa Flower – 1 oz
Boston Hemp IncPrice checked today
$5.29/g$149.99 · 1 oz
21% below median · 39 stores · full-size flower, 20–40 g
ZAZA | THCA EXOTIC FLOWER | POP ROCKS – 3.5g
The Hemp DoctorPrice checked today
$8.57/g$30.00 · 3.5g
13% below median · 39 stores · full-size flower, 3–5 g
LA x Pop Rocks | 1.0g Preroll
CryspPrice checked today
$2.99/g$2.99 · 1g
70% below median · 24 stores · pre-rolls, under 1.5 g
LUMINATE Live Resin Sugar - 28 Grams – Pop Rocks
$4.46/g$125.00 · 1 oz
37% below median · 5 stores · live resin, 20–40 g
LA Pop Rocks Premium
Shop Hello MaryPrice checked 2 days ago
$39.99total
Price-only listing — package size is not indexed, so it appears after comparable offers.
Exotic Pop-Rocks THCa Flower – 7g
Boston Hemp IncPrice checked today
$5.64/g$39.99 · 7g
39% below median · 28 stores · full-size flower, 5–10 g
L.A. Pop Rocks | THCa Flower | Tier 1 – 1 oz
CryspPrice checked today
$5.71/g$159.99 · 1 oz
15% below median · 39 stores · full-size flower, 20–40 g
All 8 unique matches shown





