View Jelly Roll - 2.5g 100 PACK - Pre Roll Bulk – Boutique Exotics - Jelly Roll - 2.5G Pre-Roll Bulk−40%Jelly Roll - 2.5g 100 PACK - Pre Roll Bulk – Boutique Exotics - Jelly Roll - 2.5G Pre-Roll BulkSmoke KindBulk · ½ lbPrice checked 1 day ago$2.40/g$600.00 · 250gCompare
View 12g THCA Jelly Hole Preroll Bundle−20%12g THCA Jelly Hole Preroll BundleDelta MunchiesPrice checked today$10.00/g$119.99 · 12gCompare
View Munchies Jelly Holes THCa Diamond Pre-roll – 2gMunchies Jelly Holes THCa Diamond Pre-roll – 2gBlack Rock VapePrice checked today$11.00/g$22.00 · 2g17% above median · 18 stores · pre-rolls, 1.5–3 gCompare
View Boutiq Switch - 2G - V5 Liquid Live Diamonds Triple Tank – Jelly Ape x Jelly Roll x Rainbow Belts (I/I/I)Boutiq Switch - 2G - V5 Liquid Live Diamonds Triple Tank – Jelly Ape x Jelly Roll x Rainbow Belts (I/I/I)Super Greens HempDiamondsPrice checked today$25.00/g$50.00 · 2g65% above median · 13 stores · diamonds, 1.5–3 gCompare
View 1.25g Pure Nug Pre Rolls – Jelly Donutz1.25g Pure Nug Pre Rolls – Jelly DonutzDream4deliveryPrice checked today$12.00/g$15.00 · 1.3g20% above median · 24 stores · pre-rolls, under 1.5 gCompare
View Hella Jelly THCA Flower | Premium Sativa – Pre-RollHella Jelly THCA Flower | Premium Sativa – Pre-RollUtoyaPrice checked today$6.17/g$12.99 · 2.1g34% below median · 18 stores · pre-rolls, 1.5–3 gCompare
View Boutique Exotics - Jelly Roll - 2.5G Pre-RollPotency onlyBoutique Exotics - Jelly Roll - 2.5G Pre-RollSmoke KindPrice checked 1 day ago$4.00/g$10.00 · 2.5g57% below median · 18 stores · pre-rolls, 1.5–3 gCompare
View Blueberry Crumble - 2g Jelly Holes THCA PrerollsBlueberry Crumble - 2g Jelly Holes THCA PrerollsDelta MunchiesPrice checked today$12.49/g$24.99 · 2g33% above median · 18 stores · pre-rolls, 1.5–3 gCompare