Jelly Roll — 2.5g 100 PACK — Pre Roll Bulk — Boutique Exotics — Jelly Roll — 2.5G Pre-Roll Bulk
$2.40per gram
$600.00 product total for 250g; shipping calculated by vendor; before tax
Marked down from $1000.00, 40% lower
No comparable-market benchmark yet: fewer than 5 stores sell pre-rolls, 100 g and up.
- Price checked
- 1 day ago
- Stock
- In stock at vendor
- Lab
- No COA found
What this listing is
- Tier, as listed
- Exotic · from the listing title
- Purchase scale
- Bulk half pound · inferred from the listing, not stated
More from Smoke Kind
Smoke KindPrice checked 1 day ago
KIND - Girl Scout Cookies - Minis - 14 Grams - Hybrid$2.86/g$40.00 · 14g
More pre rolls listings
TweedlefarmsChecked today
Relax Pre-Roll 7-Pack • 3.5gr • 20.8% Total Cannabinoids$6.86/g$24.00 · 3.5g
SnapDragon HempChecked today
THCA 1 Gram Pre-Roll 2-Packs – Rainbow Sherbert #11 1 Gram 2-Pack$5.00/g$10.00 · 2g







