View House Blend | 1.0g BluntHouse Blend | 1.0g BluntCryspPrice checked today$9.99/g$9.99 · 1g0% below median · 24 stores · pre-rolls, under 1.5 gCompare
View BUDTENDER’S CHOICE – THCA Flower Subscription | Curated by Certified Ganjiers – GreenHouse THCA Flower – 1 Oz Trim/ShakeBUDTENDER’S CHOICE – THCA Flower Subscription | Curated by Certified Ganjiers – GreenHouse THCA Flower – 1 Oz Trim/ShakeBlack Tie CBDTrimPrice checked today$1.06/g$29.99 · 1 oz26% below median · 7 stores · trim, shake and ground flower, 20–40 gCompare
View Greenhouse THCa Flower – 2 OZ – Strawberry ExpressGreenhouse THCa Flower – 2 OZ – Strawberry ExpressBaysmokesPrice checked today$2.29/g$129.99 · 2 ozCompare
View Greenhouse THCa Smalls – 28 G – Lemon FritterGreenhouse THCa Smalls – 28 G – Lemon FritterSuper Greens HempSmallsPrice checked today$1.79/g$50.00 · 1 oz37% below median · 20 stores · smalls, minis, micros and popcorn, 20–40 gCompare
View The Greenhouse | Flower BundleThe Greenhouse | Flower BundleThe Hemp DoctorPrice checked today$14.68/g$44.03 · 3gCompare
View THCa Shake – Pinapple Upside Down Cake (Greenhouse) – 14gTHCa Shake – Pinapple Upside Down Cake (Greenhouse) – 14gLucky ElkShakePrice checked today$3.00/g$42.00 · 14gCompare
View PRE-GROUND HOUSE BLEND (28 grams)PRE-GROUND HOUSE BLEND (28 grams)Handcrafted FarmersGroundPrice checked today$0.66/g$18.50 · 1 oz54% below median · 7 stores · trim, shake and ground flower, 20–40 gCompare
View Designer Runtz ~ THCa Greenhouse FlowerDesigner Runtz ~ THCa Greenhouse FlowerShop Hello MaryPrice checked 2 days ago$3.57/g$49.99 · 14gCompare