The Greenhouse — Flower Bundle
Flower
$14.68per gram
$44.03 product total for 3g; shipping calculated by vendor; before tax
No comparable-market benchmark yet: fewer than 5 stores sell full-size flower, 1.5–3 g.
- Last 30 days
- Steady at $44.03 for 30 days, 6 price checks
Opens The Hemp Doctor in a new tab. Price and stock can change.
- Price checked
- Today
- Stock
- In stock at vendor
- Lab
- No COA found
What this listing is
- Flower grade
- Full size · inferred from the listing, not stated
- Cultivation
- Greenhouse · from the listing title
- Purchase scale
- Personal retail · inferred from the listing, not stated
Price history
Tracked since Sep 16, 20266 checksNow $44.03
No package-price changes in the recorded history.
More from The Hemp Doctor
The Hemp DoctorChecked today
PHUK'D UP | THCA SUGAR DIAMOND INFUSED PRE-ROLLS | 2-PACK – Trainwreck$2.00/g$5.99 · 3g
The Hemp DoctorChecked today
1376MG THCA SUGAR DIAMOND SAUCE | 2G – Wedding Crasher$24.98/g$49.95 · 2g
More flower listings
Lucky ElkPrice checked 1 day ago
Pineapple Upside Down Cake · Greenhouse THCa Flower – 7g$6.86/g$48.00 · 7g







