View Gas Face - Bulk - (Indica) – 1 lbSPhoto unavailable15.0%Gas Face - Bulk - (Indica) – 1 lbSmoke KindBulk · 1 lbPrice checked 1 day ago$1.65/g$750.00 · 1 lb19% below median · 10 stores · bulk flower, poundCompare
View GAS FACE (INDOOR) THCA Flower – 1 Oz Trim/ShakeGAS FACE (INDOOR) THCA Flower – 1 Oz Trim/ShakeBlack Tie CBDTrimPrice checked today$1.59/g$44.99 · 1 oz11% above median · 7 stores · trim, shake and ground flower, 20–40 gCompare
View Gas Face THCA Flower – Essential – 1 oz24.0%Gas Face THCA Flower – Essential – 1 ozLit FarmsPrice checked today$1.43/g$39.99 · 1 oz79% below median · 39 stores · full-size flower, 20–40 gCompare
View Gas Face - Bulk - (Indica) – 1/ – half lbSPhoto unavailable15.0%Gas Face - Bulk - (Indica) – 1/ – half lbSmoke KindBulk · ½ lbPrice checked 1 day ago$1.76/g$400.00 · half lb33% below median · 7 stores · bulk flower, half poundCompare
View Gas Face THCA Flower – Essential – 28g (Smalls)24.0%Gas Face THCA Flower – Essential – 28g (Smalls)Lit FarmsSmallsPrice checked today$1.07/g$29.99 · 1 oz62% below median · 20 stores · smalls, minis, micros and popcorn, 20–40 gCompare
View Gas Face - Bulk - (Indica) – 1/ – QPSPhoto unavailable15.0%Gas Face - Bulk - (Indica) – 1/ – QPSmoke KindBulk · ¼ lbPrice checked 1 day ago$1.76/g$200.00 · QP33% below median · 9 stores · bulk flower, quarter poundCompare
View Gas Face THCA Flower24.0%Gas Face THCA FlowerLit FarmsPrice checked 2 days ago$7.14/g$25.00 · 3.5gCompare
View KIND - Gas Face - 14 Grams - Indica15.0%KIND - Gas Face - 14 Grams - IndicaSmoke KindSmallsPrice checked 1 day ago$4.64/g$65.00 · 14g2% below median · 14 stores · smalls, minis, micros and popcorn, 10–20 gCompare