Search THCa listings
Current prices and listing evidence for “Garlic Juice”.
Browse all Garlic Juice listings →
9 listings
for “Garlic Juice”Garlic Juice – 1 oz
Flow GardensPrice checked today
$7.50/g$210.00 · 1 oz
12% above median · 39 stores · full-size flower, 20–40 g
Garlic Juice | THCA Flower (Indoor) – 1 oz
Fern Valley FarmsPrice checked today
$5.01/g$142.00 · 1 oz
25% below median · 39 stores · full-size flower, 20–40 g
Garlic Juice | Live Rosin | 0.5g Disposable O2 Vape | Tier 2
CryspPrice checked today
$32.99$65.98/g
35% above median · 15 stores · disposable vapes, under 1.5 g
Garlic Juice THCa
Lucky ElkPrice checked 2 days ago
$18.00total
Price-only listing — package size is not indexed, so it appears after comparable offers.
Garlic Juice THCa Rosin
$39.99total
Price-only listing — package size is not indexed, so it appears after comparable offers.
Goldiez Badder Live Resin - 28 Grams – Garlic Juice
$4.46/g$125.00 · 1 oz
37% below median · 5 stores · live resin, 20–40 g
Indoor THCa Micros – Garlic Juice
$60.00total
Price-only listing — package size is not indexed, so it appears after comparable offers.
All 9 unique matches shown







