Indoor THCa Micros — Garlic Juice
$60.00listed
$60.00 product total; shipping calculated by vendor; before tax
- Garlic Juice
- $6.55/g median across 3 listings at 2 stores, middle half $6.07–$7.02/g
Opens Super Greens Hemp in a new tab. Price and stock can change.
- Price checked
- Today
- Stock
- In stock at vendor
- Lab
- No COA found
What this listing is
- Flower grade
- Micros · from the listing title
- Cultivation
- Indoor · from the listing title
Garlic Juice at other stores
$5.01–$7.50 per gramEvery Garlic Juice listing
- Fern Valley FarmsGarlic Juice | THCA Flower (Indoor) – 1 oz$142.00$5.01/g
- Flow GardensGarlic Juice – 1 oz$210.00$7.50/g
How this comparison was built
2 flower listings · 28g–28.3g · checked within 3 days.
Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.
More from Super Greens Hemp
More flower listings
Lucky ElkPrice checked 1 day ago
Pineapple Upside Down Cake · Greenhouse THCa Flower – 7g$6.86/g$48.00 · 7g







