Premium Exotic Melonade THCa Flower — 4pk pre roll
Pre RollsMelonade
$29.99listed
$29.99 product total; shipping calculated by vendor; before tax
Opens Boston Hemp Inc in a new tab. Price and stock can change.
- Price checked
- Today
- Stock
- In stock at vendor
- Lab
- No COA found
What this listing is
- Tier, as listed
- Exotic · from the listing title
- Purchase scale
- Multi pack · from the listing title
More from Boston Hemp Inc
Boston Hemp IncChecked today
THCa Crumble Concentrate: Premium Hemp-Derived Extract – 10g$15.00/g$149.99 · 10g
Boston Hemp IncChecked today
THCa Blonde Mousse Hash: Premium Hemp-Derived THCa Concentrate – 1g$14.99/g$14.99 · 1g
More pre rolls listings
TweedlefarmsChecked today
Relax Pre-Roll 7-Pack • 3.5gr • 20.8% Total Cannabinoids$6.86/g$24.00 · 3.5g
SnapDragon HempChecked today
THCA 1 Gram Pre-Roll 2-Packs – Rainbow Sherbert #11 1 Gram 2-Pack$5.00/g$10.00 · 2g







