Skip to main content
Black Tie CBD

ILLEMONATI (LIGHT DEP) THCA Flower — 1 oz

FlowerHybridIllemonati

$6.00per gram

$169.99 product total for 1 oz; shipping calculated by vendor; before tax

11% below the $6.71/g median of 39 stores' full-size flower, 20–40 g. The middle half run $4.71–$7.80/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 39 stores' full-size flower at 20–40 g (578 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes smalls, minis, micros and popcorn; trim, shake and ground flower; infused flower; bulk listings (100 g and up); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Last 30 days
Steady at $169.99 for 30 days, 36 price checks
Illemonati
$3.37/g median across 16 listings at 6 stores, middle half $2.35–$3.63/g
Share on X

Opens Black Tie CBD in a new tab. Price and stock can change. Affiliate link; rankings are unaffected.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Flower grade
Full size · inferred from the listing, not stated
Cultivation
Light deprivation · from the listing title
Tier, as listed
Premium · from vendor data
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated

Price history

Tracked since Jul 8, 202669 checksNow $169.99

No package-price changes in the recorded history.

Illemonati at other stores

$2.50–$3.53 per gramEvery Illemonati listing
  1. Super Greens HempIllemonati Greenhouse THCa Flower | 28 Grams – 1 oz$70.00$2.50/g
  2. Twentyfive Hour FarmsIllemonati THCa Flower – 1 oz$89.99$3.21/g
  3. VivimuIllemonati THCA Flower – 1 oz.$100.00$3.53/g
How this comparison was built

3 flower listings · 28g–28.3g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.