Skip to main content
Carolina Hemp Cafe

Wholesale Type 1 THCA Flower Collection — Multi-Strain Selection — Pineapple Express (Sativa-Dominant Hybrid) — 32.58% THCA — Main Terpene: Terpinolene — 1 lb

FlowerHybridPineapple Express

$1609.00listed

$1609.00 product total for 1 lb; shipping calculated by vendor; before tax

Marked down from $5760.00, 72% lower

Pineapple Express
$6.88/g median across 9 listings at 5 stores, middle half $5.71–$7.14/g

TerpSeek does not sell this product. Opens Carolina Hemp Cafe in a new tab. Price and stock can change. The vendor site may ask you to confirm your age or show a popup before the product. No lab report is linked for this listing.

Share on X
Price checked
Today
Stock
In stock at last check
Lab
No COA found

TerpSeek does not sell this. Opens the vendor in a new tab. The vendor site may ask you to confirm your age or show a popup before the product.

What this listing is

Flower grade
Not stated by the listing · not stated

Pineapple Express at other stores

$5.71–$8.93 per gramEvery Pineapple Express listing
  1. Twentyfive Hour FarmsPineapple Express THCa Flower – 1 oz$159.99$5.71/g
  2. Elevated Hemp CoPineapple Express THCA Hemp Flower - Top Shelf – 28 Grams (a zip)$199.99$7.14/g
  3. Super Greens HempPineapple Express THCa Flower – 1 oz$250.00$8.93/g
How this comparison was built

3 flower listings · 28g–28g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.